دامون پی سازان DAMOONPEYSAZAN
غذای سالم ، خانواده سالم جامعه سالم با تلگرام SAMINHM@
صفحه نخست       پست الکترونیک          تماس با ما              ATOM            طراح قالب
گروه طراحی قالب من گروه طراحی قالب من گروه طراحی قالب من گروه طراحی قالب من گروه طراحی قالب من
درباره وبلاگمدیر وبلاگ :دامون رئیسی
اتحاد هنر، ورزش و سیاست همواره یک سه گانه شوم و ناتوان را در عرصه اجتماعی رقم زده است. در تمام جوامع این سه گانه ی ناتوان باعث تخریب بوده است. در سالهای اخیر این وضع در ایران هم مشهود است. تا آنجا که برخی از آثار آن را می توانیم ببینیم. از عالم ورزش به سیاست و هنر رفتن به یک رویه تبدیل شده است. پول عرصه ورزش که زیاد شد هوس رفت به عالم هنر و هنرپیشگی به سر برخی میزند. گاهی برخی پا را فراتر گذاشته عالم ورزش و سیاست و هنر را به هم پیوند میزنند و در هیچکدام هم سرآمد نخواهند شد. نام نمی برم تا اندکی اندیشه نمائید و مصداقهای آن را بیابید.
نوع مطلب :
برچسب ها :
لینک های مرتبط :
          
شنبه 30 مرداد 1395
در موضوع فیش های نجومی به نظر من انجمن نجوم باید از دریافت کنندگان چنین فیش های سخیف به جهت تخریب چهره بین المللی انجمن نجوم شکایت نمایند. چرا که دیگر مردم نمی توانند به اطلاعات علمی این انجمن اعتماد کنند. همین الان آمار حاکی از آن است که اعتماد عمومی به اطلاعات انجمن نجوم ، 90 درصد کاهش یافته است. دیگر مردم به وجود سیارات مشتری و عطارد باور ندارند.
نوع مطلب :
برچسب ها :
لینک های مرتبط :
          
یکشنبه 24 مرداد 1395
هزینه ها ی گزاف دانشجوئی ام باعث شد در مغازه بوتیک زنانه ای مر بوط به یکی از دوستانم ، مشغول به کار شوم. یک روز خانمی آمد و به صاحب کارم گفت : از این لباس چند عدد آوردید؟   دوستم گفت: سه عدد. آن خانم گفت: من یکی را می خرم و سود دو عدد باقیمانده را هم میدهم به شرط آنکه دو عدد باقیمانده را عودت دهید به تهران. دوستم علت را جویا شد. خانم صریحا گفت: میخواهم در جشن عروسی مان فقط من این لباس را داشته باشم. من و دوستم تا لحظاتی به هم خیره شدیم.
ما که آن زمان از آن همه خریت مدرن! تعجب کردیم.
اما امروز
امروز فرزندان همان خانم ها لباسهای پانزده هزار تومانی می پوشند که رویش به اندازه یک صفحه روزنامه جملات به زبان انگلیسی نوشته. و امثال من که کمی انگلیسی میدانیم، فرصت را غنیمت شمرده زبان مان را تقویت و وقتمان را پر میکنیم. روی برخی نوشته: آرام باش، مراقب باش، من ملکه هستم.
آری زنان سرزمین من همواره ملکه شوهرانشان بودند. اما مردان سرزمین من کجایند؟!
این زنان از کدام سرزمین اند که با این نوشته ها در پشت پارچه هایی بنام لباس!!! تمام نظام شاهی را به چالش خری کشیده اند؟

حالا من مانده ام و شما و خریت آن زن که حاضر میشد سود دو عدد لباس باقیمانده دوست مرا بدهد و حُریت!! خری این دختران و زنان. 
شاید باید روغن دنبه ای را باید با کوپن بین مردم توزیع کنند تا غیرت مردان سرزمینمان بیرون زند.
نوع مطلب :
برچسب ها :
لینک های مرتبط :
          
شنبه 23 مرداد 1395

آمار وبلاگ
  • کل بازدید :
  • بازدید امروز :
  • بازدید دیروز :
  • بازدید این ماه :
  • بازدید ماه قبل :
  • تعداد نویسندگان :
  • تعداد کل پست ها :
  • آخرین بازدید :
  • آخرین بروز رسانی :
امکانات جانبی